Buskerud Bonde- og Småbrukarlag

Lokallag.

Fortegnelse over lokallaga i Buskerud og deres ledere.


Denne siden gir en oversikt over lokallagene i Buskerud Bonde- og Småbrukarlag.

  • Eiker og omegn Bonde og Småbrukarlag
  • Oddveig Moen,Bingen
    Haarevn. 3330 Skotselv, tlf 32 75 98 53
    e-post: Oddveig.p.moen@gmail.com
                                                                                                                         
  • Hemsedal og Gol Bonde- og Småbrukarlag
    Kjell Borge.
    Sjausetvegen 11.
    3550 Gol.
    Tlf: 32 07 76 46,
    e-post: kjeborg2@online.no
     
  • Hol Bonde- og Småbrukarlag
    Guro Synnøve Villand.

    Villandvegen 6

    3577 Hovet.

    Tlf: 911 02 751

    E-post: svilland@online.no

  •  
  • Krødsherad Bonde- og Småbrukarlag
    Olav Arne G. Sønsteby.  Gårandplassen.

    3536 Noresund.

    Tlf:  975 31 565

    E-post:  stetinden@gmail.com

     
  • Lier, Royken og Hurum Bonde- og Småbrukarlag
    Helge Nybakken, Gamle Ringeriksvei 59 3406 Tranby,
    Tlf 911 50 987.
    e-post: helge-ny@online.no
     
  • Modum Bonde- og Småbrukarlag

        Ole Auen Wiger, 3370 Vikersund.

        Tlf 911 13 289
        e-post: oleauen@online.no

 

  • Nes Bonde- og Småbrukarlag
    Rigmor Gullingsrud
    Liodden, 3540 NESBYEN, tlf.  900 19 388
    e-post: rigmor.gullingsrud@skjermbrev.no
  • Numedal Bonde- og Småbrukarlag
    Hans Steinar Staaland, 3628 Veggli
    tlf 414 58 638

    E-post: staaland@online.no 

  • Soknedalen Bonde- og Småbrukarlag

    Erik Røed.  

    Strømsoddveien 167.  3534 Sokna

    Tlf: 906 96 242.

    E-postadr:   erik@herfra.no


  • Sigdal Bonde- og Småbrukarlag
    Helge Hoffart.
    Tlf: 32 71 03 51.    Mobil:  416 22 086

    E-post: helhoffa@online.no

     
  • Ål Bonde- og Småbrukarlag
    Thor Warberg
    Kvinnegardslia, 3570 ÅL, tlf.  32 08 12 49  
  • e-post: twarberg@online.no
 
Tips noen om saken      Skriv ut