Ansatte

Generalsekretær
Olaf Godli

Internnummer 22 00 59 13

Mobil: 97 54 61 42

olaf@smabrukarlaget.no

Assisterende generalsekretær
John Petter Løvstad

Internnummer 22 00 59 14

Mobil: 45 02 52 12

john.petter@smabrukarlaget.no

Rådgiver
Johan Warlo

Internnummer 22 00 59 19

Mobil: 90 08 94 33

johan@smabrukarlaget.no

Økonomikonsulent
Romelia Brataker

Internnummer 22 00 59 16

romelia@smabrukarlaget.no

Medlems- og Organisasjonskonsulent
Cathrine Petersson

Internnummer 22 00 59 15

medlem@smabrukarlaget.no

Kontormedarbeider
Kristin Lia

Internnummer 22 00 59 10

post@smabrukarlaget.no

 

Prosjektleder Matnyttig

Rebekka Bond

Mobil: 450 59 671

rebekka@smabrukarlaget.no

 

Prosjektleder "Reko - veien videre"

Siv Elin Krutvik

Tlf kontor: 22 00 59 11

siv-elin@smabrukarlaget.no

 

Medlemsverver

Terje Holen

Mobil: 909 72 675

terje.holen@smabrukarlaget.no

Rådgiver, bank og forsikring (20 %)

Svein Løken

Mobil: 90 04 28 83

sv.l@online.no

Avisa Bonde- og Småbruker

Redaktør
Leonid Rødsten

Mobil: 48 25 37 00

leonid@smabrukarlaget.no

 

Prosjekter

Slipp oss til - undom inn i landbruket/Gardsbruk.no
Jørgen Ness Karlsen

Direkte telefon: 22 00 59 17

Mobil: 97 13 90 86

post@gardsbruk.no / torgeir@smabrukarlaget.no

Grønt Spatak
Thea Marie Kvam

Telefon: 98 66 57 43

theak@nu.no

Velg ditt fylkeslag
Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Innkalling til Landsmøtet
(innkalling-til-landsmotet.pdf, 37kB)

/share/mime/48/pdf.png Kjøreplan Landsmøtet
(kjoreplan-landsmotet-9-10-november-2019.pdf, 80kB)

/share/mime/48/pdf.png Landsmøtehefte
(landsmotehefte-2019-2210-.pdf, 727kB)

/share/mime/48/pdf.png Politisk plattform
(politisk-plattform-endelig.pdf, 551kB)

/share/mime/48/pdf.png Møteplan NBS 2019
(moteplan-nbs-2019.pdf, 96kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41
    0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970 16 7943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vipps nummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as