Fylkeslagene

       

Fylke

Fylkesledere

Fylkessekretærer

Østfold

Johan Isak Juliussen Hjertebråten

hjbr19@online.no   

Tlf: 930 81 181

 Lillian Ørka

lillian.orka26@gmail.com

Tlf 916 03 616

Akershus

Marius Røer Andresen

umyra@online.no

Tlf: 970 84 134

Svein Kåre Eggebø

sveinke@getmail.no

Tlf: 909 78 371

Hedmark

 

Ståle Støen

sstoeen@online.no

 Tlf: 957 57 525

Ingar Elgevasslien

sekr.hedmark@smabrukarlaget.no

 Tlf: 974 72 777

Oppland

Trond Klaape

tk@smabrukarlaget.no

Tlf: 412 13 168 

Annette Jørstad

oppland@smabrukarlaget.no

Tlf: 480 63 555

Buskerud

Maren Wiger

maren_langsbakken@yahoo.no

Tlf: 976 70 207

Ketil Jørstad

buskerud@smabrukarlaget.no

Tlf: 970 27 933

 

Vestfold

Audun Emil Tvedten

audun.e.tvedten@gmail.com

Tlf: 930 33 686

Bergljot Styrvold

bergljos@online.no

Tlf: 416 81 335

Telemark

Sondre Aasan

sondreaasan@hotmail.com  

Tlf: 458 72 979

Kari Tellefsen

arvinje@online.no  

Tlf: 992 58 790

Aust-Agder

 

Kjell Gunnar Blakstad

kjell.blakstad@hotmail.com

Tlf: 476 68 773

Kjell Gunnar Eskilt

kjell.eskilt@hotmail.com

Tlf: 911 767 07

Vest-Agder

Kjell Magne Larsen

klar3@frisurf.no

Tlf: 911 16 990 

May-Brit Borgi Olsen

kurtols2@gmail.com 

Tlf: 916 42 547

Rogaland

Stig Arild Helgesen

sahelgesen@gmail.com 

Tlf: 481 56 697

Vivian Huglen

vivian.huglen@gmail.com

Tlf: 932 30 101

Hordaland

Leif Grutle

leif.grutle@haugnett.no

Tlf: 986 39 004

Åse Marie Reisæter

hordaland@smabrukarlaget.no

Tlf: 480 21 004

Sogn ogFjordane

Britt Inger Skaar

bi-skaar@online.no

Tlf: 909 90 437

Marit Milde

sognogfjordane@smabrukarlaget.no   

Tlf: 900 83 839

Møre og Romsdal

Stein Brubæk

stein359@gmail.com

Tlf: 915 63 259

Eli Kristin Sæther 

pesetra@gmail.com

 Tlf: 984 98 838

Sør-Trøndelag

Ragnhild Kiplesund Gjære

rkiple@gmail.com

Tlf: 901 68 244

Wenche Bringsli Husby

wbringsli@yahoo.com

Tlf: 950 35 866

Nord-Trøndelag

Arnt Inge Engum

ainge-en@online.no

Tlf: 980 76 208

Åse Helene Monsø

tinka1972@live.no

Tlf 950 90 592

 

Nordland

Astrid Tove Olsen

astridtoveolsen@gmail.com

Tlf: 952 79 775

Margrethe Figved

nordland@smabrukarlaget.no

Tlf 932 44 599

 

Troms

 

Birger Bull

birger.bull@bullangus.no

Tlf: 970 87 998

Margrethe Figved

troms@smabrukarlaget.no

Tlf: 932 44 599

Finnmark


Jon Nikolaisen

jonnikol@gmail.com  

Tlf: 930 73 877

Margrethe Figved

finnmark@smabrukarlaget.no 

Tlf: 932 44 599

 

Velg ditt fylkeslag
Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Nr 5 side 3
(nr-5-side-3.pdf, 405kB)

/share/mime/48/pdf.png Nr 5 side 4
(nr-5-side-4.pdf, 514kB)

/share/mime/48/pdf.png Nr 5 side 7
(nr-5-side-7.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Nr 5 side 38
(nr-5-side-38.pdf, 755kB)

/share/mime/48/pdf.png Nr 5 side 39
(nr-5-side-39.pdf, 3MB)

/share/mime/48/pdf.png NBS krav ved jordbruksforhandlingene 2019
(nbs-krav-2019-2504-endelig-versjon.pdf, 2MB)

/share/mime/48/pdf.png Kravdokument til jordbruksforhandlingene fra NBS og NB 2019
(jordbrukets-krav-2019.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Jordbruksoppgjøret 2019 - sluttprotokoll
(jordbruksoppgjoret-2019-sluttprotokoll.pdf, 5MB)

/share/mime/48/pdf.png Politisk plattform
(politisk-plattform-endelig.pdf, 551kB)

/share/mime/48/pdf.png Møteplan 2019
(moteplan-2019.pdf, 96kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41
    0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970 16 7943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vipps nummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as