Om oss

   Hvem er vi

   Internasjonalt engasjement

   Kontakt oss

   Stilling ledig

Medlem

Prosjekter

Norsk Mat- og Kulturpris

Tema

Nyhetsarkiv

Nettbutikk

Lenker

Presse

Fylkeslag

Velg ditt fylkeslag











.


 


Fylkeslag



Kontaktinformasjon fylkesleder - fylkessekretær
(Oppdatert 3.10.2013)
Fylke Fylkesleder Fylkessekretær
Østfold Lajla Myrvang-Ek Sukkerbråten
Ek gård
1640 Råde
Mob: 907 23 558
E-post:
ostfold@smabrukarlaget.no
Caroline Ek Myrvang
Fasanveien 6
1640 Råde
Mob: 907 27 179
sekretar.ostfold@smabrukarlaget.no  
Akershus Jo Arne Ødegård
Ullerngutua 9
2100 Skarnes
Mobil: 977 25 086
jo-oedeg@online.no
Svein Kåre Eggebø
Spektrumveien 3
0666 Oslo
Mobil: 909 78 371
sveinke@getmail.no
Hedmark Ståle Støen
2580 Folldal
Telefon: 62 49 00 23
Mobil: 957 57 525
E-post
sstoeen@online.no 
Ingar Elgevasslien
Søre Elgevasslien
2584 Dalholen
Mobil: 917 79 303
E-post: sekr.hedmark@smabrukarlaget.no

 

 
Oppland Terje Holen
Engjomv. 140
2611 Lillehammer
Telefon: 61 26 98 95
Mobil: 909 72 675
E-post:
terje.holen@smabrukarlaget.no
Annette Jørstad
Industrigt. 56
2619 Lillehammer
Telefon: 61 25 75 70
Mobil: 480 63 555
E-post:
oppland@smabrukarlaget.no
Buskerud Torgny Moen
Haareveien
3330 Skotselv
Telefon: 32 75 98 53
E-post:
torgny.buskerud@smabrukarlaget.no
Einar Grimelid
Grimeliskogen
3536 Noresund
Telefon: 32 14 94 28
Mobil: 414 27 888
E-post:
buskerud@smabrukarlaget.no
Vestfold Konstituert leder: Ole Christian Torkildsen
Gjersøeveien110
3171 Sem
Mob: 971 90 690
torkildsen@kbarkitekter.no


Håkon Tørrestad
Tørrestadgrenda 10
3220 Sandefjord
Telefon: 33 45 20 07
Mobil: 922 96 235
E-post: haatoe@netcom.no
Bergljot Styrvold
Styrvold N
 3277 Steinsholt
Telefon: 33 12 93 14
Mob: 416 81 335
E-post:
bergljos@online.no 
 
Telemark Kontaktperson: Arvid Lia
Liavegen 30
3677 Notodden
Mob: 970 53 333
E-post: arvilia@online.no
 
Svein Arvid Tørre
Resjhemvegen 1114
3800 Bø i Telemark
Mob: 412 51 866
E-post: svein.toerre@live.no  
Aust-Agder Kjell Gunnar Blakstad
Væding
4824 Bjorbekk
Mobil: 476 68 773
Kristian_blakstad@hotmail.com
Knut Hødnebø
Hødnebø
4990 Søndeled
Tlf. 37 09 99 75
Mob: 971 89 376
E-post: 
hoedne@online.no 
Vest-Agder Helge L. Fossen
Kalland
4737 Hornnes
Telefon: 37 93 32 04
Mobil: 913 55 330
E-post: fossen@bluezone.no  
May-Brit Borgi Olsen
Fasseland
4520 Sør-Audnedal
Mobil: 916 42 547
E-post: kurtols2@start.no.
Rogaland Nils Melbøe
Kyllesveien 59
4308 Sandnes
Telefon: 51 67 21 76
Mobil: 916 68 440
E-post:
ns-planter@online.no
Vera Bergaas Utne
O. Cappelensgt. 12
4011 Stavanger
Telefon: 51 52 48 90
Mobil: 934 24 830
E-post: vera.utne@gmail.com
Hordaland Jarle Helland
5936 Manger
Telefon: 56 37 31 16
Telefaks: 56 34 90 01
Mobil: 413 20 601
E-post:
jarle.helland@radoy.kommune.no
Åse Marie Reisæter
Reisæter
5776 Nå
Telefon: 53 66 23 91
E-post:
hordaland@smabrukarlaget.no
Sogn og Fjordane Magnar Juklestad
Årdal
6843 Skei i Jølster
Mobil: 413 94 950
magnar.juklestad@enivest.no
  
Harald Jarl Runde
Liabøen
6817 Naustdal
Telefon: 57 81 92 12
Mobil: 971 94 985
E-post: harun@online.no 
Møre og Romsdal Øystein Ormbostad
Ormbostad
6590 Tustna
Telefon: 71 64 58 58
Mobil: 906 27 786
E-post:
oeorm@online.no
Ingvild Hansen Nystad
6214 Nordal
Mobil: 928 20 034
Ingvild.mr@smabrukarlaget.no 
Sør Trøndelag Knut Sjøvold
Markabygdveien 703
7560 Vikhamar
Telefon/faks: 73 97 78 19
Mobil: 913 87 813
E-post:
knut.sjovold@malvik.kommune.no
Wenche Bringsli Husby
Trollhaugen 29
7018 Trondheim
Telefon: 73 53 21 11
Telefaks: 73 53 74 80
Mobil: 950 35 866
e-post:
wbringsli@yahoo.com
Nord Trøndelag Arnt Inge Engum
Brenna
7760 Snåsa
Mobil: 980 76 208
ainge-en@online.no
 

 
Nordland Terje Nystabakk
Ørnes
8264 Engan
Telefon: 75 69 58 25
Mobil: 481 50 078
E-post: 
nystabakk@hotmail.com 
Siv Mossleth
Nordnes
8255 Røkland
Mobil: 414 77 850
sivmos@online.no
 
Troms Margrethe Wikran
Furuvegen 32
9057 Vikran
Mobil: 932 44 599
E-post:
margrewi@online.no
Chris Dybvad  
Tangen, Straumfjord vest
9151 Storslett
Mob: 907 56 514
troms@smabrukarlaget.no
Finnmark Andreas Mathilassi
Skoddevarre 2
9518 Alta
Mob: 970 45 186
amathilassi@hotmail.com
Ingse Marie Kristensen Tvedt
Pollen
9531 Kvalfjord
Telefon: 78 43 60 73
Mobil: 417 61 178
E-post:
imktvedt@live.no





 
 























 


 







 






 


Kalender

september
onsdag 03. september
- Styremøte

oktober
torsdag 16. oktober
- Styremøte

fredag 31. oktober
- Styremøte, fylkesledersamling og representantskapsmøte

november
lørdag 01. november
- Landsmøte

Nyhetsbrev