Hordaland Bonde- og Småbrukarlag

Lokallag

Bømlo/Stord: Svein Trygve Larsen, Kanalv.11, 5437 Finnås,  913 88 138,

                        svein.trygve.larsen@gmail.com

Etne:  Tore Aga Silde, Nernesv.27, 5590 Etne, 915 45 088, tore.aga.silde@hotmail.com

Midthordaland: Dag Kyrre Lygre, Lygre, 5646 Nordtveitgrend, 48249418

                                                  dagkyrre@gmail.com

Kvinnherad og Kvam:  Siri Byrkjeland, Fossovegen 9, 5600 Norheimsund, 907 23 881

                                      sibyrkje@online.no

Masfjorden: Laila Furebotn, Kringlevegen 312, 5983 Haugsvær, 41503279

                      furebotn@hotmail.com

Osterøy: Øystein Hole, Hosanger, 5282 Lonevåg, 95901981, eysteinhole@gmail.com

Radøy:  Oddvar Stang, Valdersnesvegen 181, 5939 Sletta. Tlf. 907 97 773.  oddvasta@online.no 

Sotra/Øygarden: Svein Misje, Mattisbrekko 4, 5366 Misje, tlf. 95913082 

                              svein.misje@bkkfiber.no

 Sveio: Kristian Eilerås, Eileråsv.145, 5550 Sveio, 91717725, kristianeileras@hotmail.com

Tysnes:  Irene Dalland, Dallandv.50, 5680 Tysnes, 95049131, irene@dallandgard.no

Ullensvang: Arne Lofthus,5781 Lofthus,   99355590,    alofthu@online.no

Ulvik: Lars Helge Ljone, 5730 Ulvik,    48091851,   lars@ljono.no

Voss: Nils Martin Seim, Seimsv.147, 5708 Voss, 48154386, nilsmartin@vossoppmaaling.no

        


Velg ditt fylkeslag

Kontakt med sekretariat

Tlf sentralbord: 22 00 59 10
E-post: medlem@smabrukarlaget.no  post@smabrukarlaget.no

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er nå bemannet hver mandag, onsdag og fredag innenfor kontortid kl 08-16.

Henvendelser ellers kan gjøres til:

Anders Nordstad, tlf 482 04 755, anders@smabrukarlaget.no

Kjersti Hoff, tlf 971 20 960, kjersti@smabrukarlaget.no

Vilde Haarsaker, tlf 476 68 984, vilde@smabrukarlaget.no


/share/mime/48/pdf.png Studieheftet 2021
(studieheftet-2021.pdf, 647kB)

/share/mime/48/pdf.png Håndbok for Reko-ringen
(handbok-for-reko-ringen.pdf, 661kB)

/share/mime/48/pdf.png Årsmelding 2019-20
(arsmelding-2019-2020-siste.pdf, 2MB)

/share/mime/48/pdf.png Strategidokument til landsmøtet
(strategidokument-til-landsmotet.pdf, 110kB)

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2021
(bonde-og-smabruker-utgivelsesplan-2021.pdf, 756kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vippsnummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as