Møre og Romsdal Bonde- og Småbrukarlag

Lokallaga

Lokallaga i Møre og Romsdal Bonde og Småbrukarlag

  

Averøy BS: ingrid.o.uthaug@himolde.no   Ingrid Oline Uthaug tlf.908 27 119

Rindal/Surnadal BS: per.oddbjørn@gmail.com Per Oddbjørn Røkkum tlf.943 24 105

Fræna BS: bekomoen@frisurf.no Bent K Moen tlf.951 63 529

Gjemnes/Tingvoll BS: reitanjo@gmail.com  Jonny Reitan tlf.959 62 547

Frei BS: post@prestmyra.no Endre Hånde tlf. 416 64 775

Halsa BS: tunvals@gmail.com Lars Olav Tunheim tlf. 909 41 191

Nesset BS: tor.steinar.lien@gmail.com Tor Steinar Lien tlf. 951 35 826

Sykkylven BS: nilss.drablos@gmail.com Nils Sigurd Drabløs tlf. 909 89 109

Ulstein/Hareid/Herøy/Sande: gunmar@mimer.no Gunmar Grimstad tlf. 957 87 862

Vanylven BS: audun.kvalsvik@gmail.com  Audun Kvalsvik tlf. 481 90 751

Rauma BS: seaindian2004@yahoo.no Helge Øverås tlf. 959 01 020

Smøla BS: alvestadgard@hotmail.no Asbjørg Kanestrøm tlf 922 86 793

Volda/Ørsta BS: johningen@gmail.com John Inge Leira Bjøringsøy tlf 991 55 416

Norddal BS: mhr@mimer.no Marit Rønneberg tlf. 994 13 868

Aure BS: modulf@aukan.net Modulf Aukan tlf. 930 63 696

kontakt Sunndal BS: k-oevrev@online.no  Krister Øvrevik tlf. 913 10 204


Velg ditt fylkeslag

PÅMELDING TIL LANDSMØTET VIA TEAMS 31. OKTOBER. TRYKK HER!

Kontakt med sekretariat

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er nå daglig bemannet.

Dersom det ikke lykkes å komme igjennom til kontoret, kontakt: 

Olaf Godli, tlf 975 46 142, olaf@smabrukarlaget.no

Vilde Haarsaker, tlf 476 68 984, vilde@smabrukarlaget.no

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet nr 5 - 2020

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Anna Blix kronikk
(anna-blix-kronikk.pdf, 113kB)

/share/mime/48/pdf.png Strategiarbeid
(strategiarbeid.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2020
(bonde-og-smabruker-utgivelsesplan2020.pdf, 440kB)

/share/mime/48/pdf.png Møteplan NBS 2020
(moteplan-for-2020.pdf, 103kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vippsnummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as