Ansatte:

Generalsekretær Olaf Godli
Internnummer 22 00 59 13
Mobil: 97 54 61 42
olaf@smabrukarlaget.no

 

Assisterende generalsekretær Vilde Haarsaker
Internnummer 
Mobil: 47 66 89 84
vilde@smabrukarlaget.no

 

"Øyrekviskrar" John Petter Løvstad
Internnummer 22 00 59 14
Mobil: 45 02 52 12
john.petter@smabrukarlaget.no

 

Rådgiver Johan Warlo
Internnummer 22 00 59 19
Mobil: 90 08 94 33
johan@smabrukarlaget.no

 

Økonomikonsulent Romelia Brataker
Internnummer 22 00 59 16
romelia@smabrukarlaget.no

 

Medlems- og organisasjonskonsulent Cathrine Engelstad
Internnummer 22 00 59 15
medlem@smabrukarlaget.no

 

Kontormedarbeider Kristin Lia
Internnummer 22 00 59 10
post@smabrukarlaget.no

 

Medlemsverver
Terje Holen
Mobil: 909 72 675
terje.holen@smabrukarlaget.no
 

 

Rådgiver, bank og forsikring (10 %)
Svein Løken
Mobil: 90 04 28 83
sv.l@online.no
 

 

Avisa Bonde- og Småbruker
Redaktør Leonid Rødsten
Mobil: 48 25 37 00
leonid@smabrukarlaget.no
 

 

Prosjektstillinger:

 
Slipp oss til - ungdom inn i landbruket/Gardsbruk.no
Jørgen Næss Karlsen
Direkte telefon: 22 00 59 17
Mobil: 97 13 90 86
jorgen@smabrukarlaget.no

 

Koordinator Grønt Spatak Natur og Ungdom
Astrid Braut-Solheim
Mobil: 95 30 11 20
astridb@nu.no 

 

Prosjektleder - REKO
Siv-Elin Krutvik 
Tlf kontor: 22 00 59 11 
siv-elin@smabrukarlaget.no 

Velg ditt fylkeslag

PÅMELDING TIL LANDSMØTET VIA TEAMS 31. OKTOBER. TRYKK HER!

Kontakt med sekretariat

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er nå daglig bemannet.

Dersom det ikke lykkes å komme igjennom til kontoret, kontakt: 

Olaf Godli, tlf 975 46 142, olaf@smabrukarlaget.no

Vilde Haarsaker, tlf 476 68 984, vilde@smabrukarlaget.no

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet nr 5 - 2020

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Anna Blix kronikk
(anna-blix-kronikk.pdf, 113kB)

/share/mime/48/pdf.png Strategiarbeid
(strategiarbeid.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2020
(bonde-og-smabruker-utgivelsesplan2020.pdf, 440kB)

/share/mime/48/pdf.png Møteplan NBS 2020
(moteplan-for-2020.pdf, 103kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vippsnummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as