Fylkeslagene

       

Fylke

Fylkesledere

Fylkessekretærer

Østfold

Emilie Charlotte Ilar Aslakstrøm

emilieilar@gmail.com  

Tlf: 954 74 797

Lillian Ørka

sekretar.ostfold@smabrukarlaget.no

Tlf 916 03 616

Akershus

Marius Røer Andresen

marius.roer@gmail.com

Tlf: 970 84 134

Svein Kåre Eggebø

sveinke@getmail.no

Tlf: 909 78 371

Hedmark

 

Per Helge Lindholt

per@lindholtdata.no

 Tlf: 411 09 448

Ingar Elgevasslien

sekr.hedmark@smabrukarlaget.no

 Tlf: 974 72 777

Oppland

Trond Klaape

tk@smabrukarlaget.no

Tlf: 412 13 168 

Annette Jørstad

oppland@smabrukarlaget.no

Tlf: 480 63 555

Buskerud

Thomas Siegel

Thomas.siegel@fastlane.no

Tlf: 924 97 462

Ketil Jørstad

buskerud@smabrukarlaget.no

Tlf: 970 27 933

Vestfold

Audun Emil Tvedten

audun.e.tvedten@gmail.com

Tlf: 930 33 686

Bergljot Styrvold

bergljos@online.no

Tlf: 416 81 335

Telemark

Sondre Aasan

sondreaasan@hotmail.com  

Tlf: 458 72 979

Kari Tellefsen

Kari.tellefsen@nenett.no  

Tlf: 454 05 554

Aust-Agder

 

Kjell Gunnar Blakstad

kjell.blakstad@hotmail.com

Tlf: 476 68 773

Kjell Gunnar Eskilt

kjell.eskilt@hotmail.com

Tlf: 911 767 07

Vest-Agder

Kjell Magne Larsen

klar3@frisurf.no

Tlf: 911 16 990 

May-Brit Borgi Olsen

kurtols2@gmail.com 

Tlf: 916 42 547

Rogaland

Stig Arild Helgesen

sahelgesen@gmail.com 

Tlf: 481 56 697

Vivian Huglen

vivian.huglen@gmail.com

Tlf: 932 30 101

Hordaland

Leif Grutle

leif.grutle@haugnett.no

Tlf: 986 39 004

Åse Marie Reisæter

hordaland@smabrukarlaget.no

Tlf: 480 21 004

Sogn ogFjordane

Marco Neven

sognebia@frisurf.no

Tlf: 901 08 484

Marit Milde

sognogfjordane@smabrukarlaget.no   

Tlf: 900 83 839

Møre og Romsdal

Stein Brubæk

stein359@gmail.com

Tlf: 915 63 259

Eli Kristin Sæther 

pesetra@gmail.com

 Tlf: 984 98 838

Sør-Trøndelag

Christian Høie

Christian.hoeie@gmail.com

Tlf: 913 63 050

Wenche Bringsli Husby

wbringsli@yahoo.com

Tlf: 950 35 866

Nord-Trøndelag

Arnt Inge Engum

ainge-en@online.no

Tlf: 980 76 208

Åse Helene Monsø

tinka1972@live.no

Tlf 950 90 592

 

Nordland

Astrid Tove Olsen

astridtoveolsen@gmail.com

Tlf: 952 79 775

Margrethe Figved

nordland@smabrukarlaget.no

Tlf 932 44 599

 

Troms

 

Birger Bull

birger.bull@bullangus.no

Tlf: 970 87 998

Margrethe Figved

troms@smabrukarlaget.no

Tlf: 932 44 599

Finnmark


Jon Nikolaisen

jonnikol@gmail.com  

Tlf: 930 73 877

 

 

Velg ditt fylkeslag

Kontakt med sekretariat

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er uten daglig bemanning slik situasjonen er.

For henvendelser som gjelder medlemskap/medlemsregisteret; ring medlemssekretær Cathrine Engelstad, tlf 904 13 376, e-post medlem@smabrukarlaget.no på dagtid.

Ellers, kontakt: 

Kjersti Hoff, tlf 971 20 960, kjersti@smabrukarlaget.no

Olaf Godli, tlf 975 46 142, olaf@smabrukarlaget.no

Vilde Haarsaker, tlf 476 68 984, vilde@smabrukarlaget.no

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Enighet jordbr avtale
(enighet-jordbr-avtale.pdf, 600kB)

/share/mime/48/pdf.png Oppnådd ved jordbruksforhandlingene
(oppnadd-ved-jf.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Inntektsnivå på 2015-nivå
(inntektsniva-pa-2015-niva.pdf, 779kB)

/share/mime/48/pdf.png Innspill koronapakkene
(innspill-koronapakkene.pdf, 930kB)

/share/mime/48/pdf.png Reko oppsving
(reko-oppsving.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Landbrukets klimaplan
(landbrukets-klimaplan.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2020
(bs-plan-2020.pdf, 402kB)

/share/mime/48/pdf.png Studieheftet 2020 – Foran jordbruksforhandlingene
(studieheftet-2020.pdf, 817kB)

/share/mime/48/pdf.png Møteplan NBS 2020
(moteplan-for-2020.pdf, 103kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vipps nummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as