Fylkeslag

       

Fylke

Fylkesledere

Fylkessekretærer

Østfold

Emilie Charlotte Ilar Aslakstrøm

emilieilar@gmail.com  

Tlf: 954 74 797

Lillian Ørka

sekretar.ostfold@smabrukarlaget.no

Tlf 916 03 616

Akershus

Marius Røer Andresen

marius.roer@gmail.com

Tlf: 970 84 134

Svein Kåre Eggebø

osloakershus@smabrukarlaget.no

Tlf: 909 78 371

Hedmark

 

Per Helge Lindholt

per@lindholtdata.no

 Tlf: 411 09 448

Ingar Elgevasslien

sekr.hedmark@smabrukarlaget.no

 Tlf: 974 72 777

Oppland

Astrid Olstad

ah-olsta@online.no

Tlf: 911 53 727  

Kari Hanne Pavenstädt

sekr.oppland@smabrukarlaget.no

Tlf: 480 63 555

Buskerud

Thomas Siegel

Thomas.siegel@fastlane.no

Tlf: 924 97 462

Ketil Jørstad

buskerud@smabrukarlaget.no

Tlf: 905 82 177

Vestfold

Audun Emil Tvedten

audun.e.tvedten@gmail.com

Tlf: 930 33 686

Bergljot Styrvold

vestfold@smabrukarlaget.no

Tlf: 416 81 335

Telemark

Sondre Aasan

sondreaasan@hotmail.com  

Tlf: 458 72 979

Kari Tellefsen

telemark@smabrukarlaget.no  

Tlf: 454 05 554

Aust-Agder

 

Kjell Gunnar Blakstad

kjell.blakstad@hotmail.com

Tlf: 476 68 773

Kjell Gunnar Eskilt

kjell@eskilt.com

Tlf: 911 767 07

Vest-Agder

Kjell Magne Larsen

klar3@frisurf.no

Tlf: 911 16 990 

May-Brit Borgi Olsen

kurtols2@gmail.com 

Tlf: 916 42 547

Rogaland

Stig Arild Helgesen

sahelgesen@gmail.com 

Tlf: 481 56 697

Vivian Huglen

vivian.huglen@gmail.com

Tlf: 932 30 101

Hordaland

Leif Grutle

leif.grutle@haugnett.no

Tlf: 986 39 004

Åse Marie Reisæter

hordaland@smabrukarlaget.no

Tlf: 480 21 004

Sogn ogFjordane

Marco Neven

sognebia@frisurf.no

Tlf: 901 08 484

Marit Milde

sognogfjordane@smabrukarlaget.no   

Tlf: 900 83 839

Møre og Romsdal

Stein Brubæk

stein359@gmail.com

Tlf: 915 63 259

Eli Kristin Sæther 

moreogromsdal@smabrukarlaget.no

 Tlf: 984 98 838

Sør-Trøndelag

Steinar Vatne (fung.leder)

vatne.steinar@gmail.com

Tlf: 977 16 036

Wenche Bringsli Husby

strondelag@smabrukarlaget.no

Tlf: 950 35 866

Nord-Trøndelag

Arnt Inge Engum

ainge-en@online.no

Tlf: 980 76 208

Åse Helene Monsø

tinka1972@live.no

Tlf 950 90 592

Nordland

Astrid Tove Olsen

astridtoveolsen@gmail.com

Tlf: 952 79 775

Margrethe Figved

nordland@smabrukarlaget.no

Tlf 932 44 599

Troms

 

Birger Bull

birger.bull@bullangus.no

Tlf: 970 87 998

Margrethe Figved

troms@smabrukarlaget.no

Tlf: 932 44 599

Finnmark

 

Jon Nikolaisen

jonnikol@gmail.com  

Tlf: 930 73 877

Birtha Marie Stavang Berg

finnmark@smabrukarlaget.no

Tlf: 403 90 032

 

Velg ditt fylkeslag

Kontakt med sekretariat

Tlf sentralbord: 22 00 59 10

E-post:
medlem@smabrukarlaget.no  post@smabrukarlaget.no

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er nå bemannet hver mandag, onsdag og fredag innenfor kontortid kl 08-16.

Henvendelser ellers kan gjøres til:

Generalsekretær
Anders Nordstad
tlf 482 04 755
anders@smabrukarlaget.no

Styreleder
Kjersti Hoff
tlf 971 20 960
kjersti@smabrukarlaget.no

Assisterende generalsekretær
Vilde Haarsaker
tlf 476 68 984
vilde@smabrukarlaget.no

 

/share/mime/48/pdf.png Studieheftet 2021
(studieheftet-2021.pdf, 647kB)

/share/mime/48/pdf.png Håndbok for Reko-ringen
(handbok-for-reko-ringen.pdf, 661kB)

/share/mime/48/pdf.png Årsmelding 2019-20
(arsmelding-2019-2020-siste.pdf, 2MB)

/share/mime/48/pdf.png Strategidokument til landsmøtet
(strategidokument-til-landsmotet.pdf, 110kB)

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Melkekvoteordningen
(kvotetak-reduksjon.pdf, 101kB)

/share/mime/48/pdf.png Trefjøs
(trefjos.pdf, 262kB)

/share/mime/48/pdf.png Klima kan velte jordbruksoppgjøret
(klima.pdf, 119kB)

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2021
(bonde-og-smabruker-utgivelsesplan-2021.pdf, 756kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vippsnummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as