Interne utvalg


 

 

Kvinneutvalget:

 

Ingeborg Tangeraas, leder - ingeborg.tangeraas@4h.no

Gry Løberg

Yvonne Tonnaer Christensen

Britt Martinussen

Guro Villand (varamedlem for 1 år)

Sander Solheim (styrets representant)

 

Ungdomsutvalget:

Åshild Charlotte Monsø, leder - ungdomsutvalget@smabrukarlaget.no

Jon Ivar Tofte

Linn Beathe Esborg

Nora Mathilde R. Fjeldkåsa

Gerbrand Vink

Sander Solheim (styrets representant)

Les mer på Ungdomsutvalgets egen side

 

Internasjonalt utvalg:

Marielle Vink de Roos, leder - lofoten-gardsysteri@online.no

Olav Randen

Jens Erik Furulund

Ilona Drivdal

Olav Torgensen

 

Organisasjonsutvalget:

Kristoffer Fodnes, leder - kristoffer@naeringstaksering.no

Kathrine Kinn

Ketil Jørstad

Randi Karlstrøm

Per-Anton Nesjan

Margrethe Figved

 

Utmarksutvalget:

Vegard Vigdenes, leder - vegard@vigdenes.com

Arne Vinje

Steinar Vatne

Ann Guro Hansen

Ole Petter Berget

Ola Krokann

Anders Nordstad, NBS-sekretariatet

 

Rovviltutvalget:

Ståle Støen, leder - sstoeen@online.no

Kjell Erik Brandstadmoen

Regina Brajkovic

Per Lindholt

Kurt Solheim

Kristoffer Moan

Anders Nordstad, NBS-sekretariatet

 

Inn på tunet-utvalget:

Diana Wijnans, leder - diana@hamremoen.no

Leif Grutle

Emma Hellemann

Britt Marthiniussen

Eirin Bjune

 

Hagebruksutvalget:

Arne Lofthus, leder - alofthu@online.no

Steve Saltermark

Maren Wiger

Torbjørn Norland

 

Utvalg for mjølkeproduksjon:

Hilde Mellum, leder - mellum@hotmail.com

Olav Liseter

Sondre Aasen

Ingolf Folven

Torbjørn Norland

Anders Hopland


Storfeutvalg:

Elin Bergerud, leder - elin_nborge@hotmail.com

Birger Bull

Ole Petter Berget

Arne Andreassen


Småfeutvalg:

Gunleik Mæland, leder - gunleikm@gmail.com

Frank Valø

Ola Kjørstad

Kjell Erik Brandstadmoen

Øystein Havrevoll


Kornutvalget:

Ola Fiskvik, leder - ola@olafiskvik.no

Dag Fossen

Hellek Berge

Johan Warlo, NBS-sekretariat


Klima- og bærekraftutvalget:

Kjersti Hoff, leder - kjersti@smabrukarlaget.no

Kirsti Winnberg

Hanne Guåker

Helge Øverås

Vilde Haarsaker, NBS-sekretariat

 

Utvalg for økologisk produksjon:

Astrid Tove Olsen, leder - astridtoveolsen@gmail.com

Marielle Vink de Roos

Embrik Rudningen

Rebekka Bond

Embret Rønning

Norsk Bonde- og Småbrukarlag
Akersgata 41, 0158 Oslo

Telefon sentralbord: 22 00 59 10
E-post: post@smabrukarlaget.no

Organisasjonsnummer: 970167943

Kontonummer: 8101.05.36928

Vippsnummer: 55 89 91

Utviklet av Imaker as