Lokallag

Fylkeslag Lokallag Lokallagsleder Epostadresse Tlf.
Aust-Agder Setesdal og omegn

Ingebjørg Sagneskar Austenå

  95367912
Aust-Agder Østre Agder Elna Blakstad kjell.blakstad@ hotmail.com 91812163
Buskerud Eiker og omegn Oddveig Pedersen Moen oddveig.p.moen@ gmail.com 93012697
Buskerud Hemsedal og Gol Kjell Borge kjeborg2@online.no 90822489
Buskerud Hol Guro Synnøve Villand svilland@online.no 91102751
Buskerud Krødsherad Guro Emilie Riis Andersen guro-emilie@ hotmail.com 95916902
Buskerud Lier, Røyken og Hurum Helge John Nybakken helge-ny@online.no 91150987
Buskerud Modum Ole Auen Wiger oleauen@online.no 91113289
Buskerud Nes Kjell Gullingsrud rigmor.gullingsrud@ skjermbrev.no 48100637
Buskerud Nore Uvdal Gunhild Lesteberg Kjøntvedt kjontvedt@ outlook.com 90530586
Buskerud Numedal Anni Marie Løvlid annilovlid@gmail.com 90617996
Buskerud Sigdal Helge Hoffart helhoffa@online.no 41622086
Buskerud Soknedalen Mona Britt Nyhus mobr-nyh@online.no 97015901
Buskerud Ål Ola Håkon Rudningen timrahus@gmail.com 97584524
Finnmark Alta Sigurd Killi sigurki@online.no 95215787
Finnmark Kystlaget i Finnmark Randi Karlstrøm randi@ nordkapplandet.no 45405257
Finnmark Porsanger Jon  Nikolaisen jonnikol@gmail.com 97598325
Finnmark Sør-Varanger Ola Johansen nordheim.gard@ gmail.com 95244426
Finnmark Talvik Johannes Simonsen johannes@ hovdenes.no 95066110
Finnmark Tana Aigin Berntebardni Bakken aiginbakken@ gmail.com 40041092
Hedmark Elverum Anders Østlund ander-o@online.no 95065297
Hedmark Folldal Ingar Iversen Elgevasslien elgevasslien@outlook.com    97472777
Hedmark Furnes Arne Gunnar Gjørslie arne.gjorslie@ outlook.com 97071534
Hedmark Grue Merete Furuberg finnskogen.nakuhel@ gmail.com 90163092
Hedmark Løten Toril Mellum torilmellum@msn.com 95749164
Hedmark Nordre Ringsaker Kari Hanne Pavenstädt kpavenst@bbnett.no 90582177
Hedmark Odal Kari Kobberød Brustad kkbrustad@gmail.com 90534238
Hedmark Os Tore Grue toregrue70@gmail.com 97776890
Hedmark Ottestad Kari Revheim Dale karirdale@gmail.com 95978218
Hedmark Tolga og Tynset Grim Jardar Aasgård grim.jardar@ gmail.com 91329856
Hedmark Vallset Kvinnegruppe Liv Edel Engeskaug Støtterud   95886467
Hedmark Vallset og Romedal Jens Erik Furulund jenserik.furulund@ gmail.com 99630458
Hedmark Vang Leif Huse le-huse@online.no 90536571
Hordaland Bømlo og Stord Svein Trygve Larsen svein.trygve.larsen@ gmail.com 91388138
Hordaland Etne Tore Aga Silde tore.aga.silde@ hotmail.com 91545088
Hordaland Kvinnherad Einar Johan Tvedt einarjtvedt@gmail.com 97699696
Hordaland Masfjorden Laila Furebotn furebotn@hotmail.com 41503279
Hordaland Masfjorden Harald Molland haraldmolland@ gmail.com 95122396
Hordaland Midthordaland Birte Larsen post@strutsefarmen.no 93207536
Hordaland Midthordaland Dag Kyrre Lygre dagkyrre@gmail.com 48249418
Hordaland Osterøy Øystein Hole eysteinhole@gmail.com 95901981
Hordaland Radøy Oddvar Egil Stang oddvasta@online.no 90797773
Hordaland Sotra og Øygarden Svein Misje svein.misje@ bkkfiber.no 95913082
Hordaland Sveio Kristian Eilerås kristianeileras@ hotmail.com 91717725
Hordaland Tysnes Irene Dalland irene@dallandgard.no 95049131
Hordaland Tysnes Jens Rasmus Tveit jens.rasmus.tveit@ haugnett.no 90783731
Hordaland Ullensvang Arne Lofthus alofthu@online.no 99355590
Hordaland Ulvik Lars Helge Ljone lars@ljono.no 48091851
Møre og Romsdal Aure Modulf Aukan modulf@aukan.net 93063696
Møre og Romsdal Averøy Ingrid Oline Uthaug ingrid.uthaug@ himolde.no 90827119
Møre og Romsdal Frei Endre Hånde post@prestmyra.no 41664775
Møre og Romsdal Fræna Bent Konrad Moen bekomoen@frisurf.no 95163529
Møre og Romsdal Gjemnes og Tingvoll Jonny Reitan reitanjo@gmail.com 95962547
Møre og Romsdal Halsa Lars Olav Tunheim Valsø tunvals@gmail.com 90941191
Møre og Romsdal Hareid/Ulstein/ Herøy/Sande Gunmar Grimstad gunmar@mimer.no 95787862
Møre og Romsdal Norddal Marit Helene Rønneberg mhr@mimer.no 99413868
Møre og Romsdal Rauma og Vestnes  Helge Øverås seaindian2004@ yahoo.no 95901020
Møre og Romsdal Rindal og Surnadal Per Oddbjørn Røkkum per.oddbjorn@ gmail.com 94324105
Møre og Romsdal Sykkylven Nils Sigurd Drabløs nilss.drablos@ gmail.com 90989109
Møre og Romsdal Vanylven Audun Mathias Kvalsvik audun.kvalsvik@ gmail.com 48190751
Møre og Romsdal Volda og Ørsta John Inge Leira Bjøringsøy johningen@gmail.com 99155416
Nordland Andøya Ann Christin Theodorsen actheodorsen@ msn.com 97180969
Nordland Beiarn og Bodø Terje Estensen te-est@hotmail.com 90769555
Nordland Fauske og Sørfold Lars Morten Rødaas lamro@online.no 95826159
Nordland Hamarøy og Tysfjord Bjørn Mikal Knutsen mi-knu@online.no 90626261
Nordland Harangsfjord Astrid Hagen astrhage@frisurf.no 95893052
Nordland Hattfjelldal Eivind Hoff ebruno@online.no 91769612
Nordland Hemnes Tom Even Lillemo tomevenl@gmail.com 99273736
Nordland Lofoten Marielle Vink-De Roos lofoten-gardsysteri@online.no 95082958
Nordland Rana Ørjan Alfred Johansen dalsgrendgrisen@ gmail.com 90402364
Nordland Saltdal Ann Guro Hansen annguro@signalbox.no 91783644
Nordland Steigen Marita Olsen marols01@online.no 90673833
Nordland Vega Oddvar Nikolaisen oniko@online.no 95129449
Nordland Velfjord Tore Foss torefos@online.no 97522043
Nordland Vesterålen Kyrre Carlsen carlsenkyrre@ gmail.com 47602970
Nord-Trøndelag Frosta Per Arne Myraunet post@ frosta-fjordbuer.no 91362414
Nord-Trøndelag Inderøy Jan Olav Agle jan.olav@agle.no 41849307
Nord-Trøndelag Indre Fosen Idar Bremeraunet i-brem@online.no 95150540
Nord-Trøndelag Levanger Paul Olav Myhrås paul.myhras@ hotmail.com 48341715
Nord-Trøndelag Namdalseid Iver Martin Berre iver@berre.nu 41101873
Nord-Trøndelag Namsos Kjell Ivar Sandvik kjellisan@gmail.com 95707105
Nord-Trøndelag Nærøy Håkon Bach hakon@ rebusregnskap.no 95770552
Nord-Trøndelag Snåsa Arnt Inge Engum ainge-en@online.no 98076208
Nord-Trøndelag Snåsa Tone Våg tonevaag@online.no 99582658
Nord-Trøndelag Steinkjer Roger Farbu rfarbu@gmail.com 46632869
Nord-Trøndelag Stjørdal og Meråker Åse Helene Monsø tinka1972@live.no 95090592
Nord-Trøndelag Verdal Olve Natvig Ystad olve.ystad@gmail  41575157
Nord-Trøndelag Vikna Inge Arnfinn Ofstad i-ofstad@frisurf.no 97132298
Oppland Biri og Vardal Randi Aspås Moe Hasvoldseter r-hasvo@frisurf.no 99621092
Oppland Fåberg Bjørn Rønning bjoe-ro@online.no 90811753
Oppland Gausdal Trond Klaape tk@smabrukarlaget.no 41213168
Oppland Hadeland Kristin Madsen kristma@online.no 95072558
Oppland Hedalen Torunn Hagen Bolstad torunnhb@ hotmail.com 91195440
Oppland Hedalen Alf Lie lie@hedalen.no 95815935
Oppland Lesja/Dovre Odd Gråberg ograabe@online.no 96227525
Oppland Lom Oda Evy Øyen oda.evy.oyen@ gmail.com 91740191
Oppland Nord-Aurdal Tom Myrheim Tom.myrheim@ n2u.no 99792997
Oppland Nord-Fron Ole Petter Berget o-p-be@frisurf.no 45251529
Oppland Ringebu/ Fåvang Thomas Ødegård tho.o@online.no 99631918
Oppland Skjåk Esben Bjørnstad esbbjoer@online.no 90607146
Oppland Søndre Land Inger Lise Sveum Aasbekken Ilsve@online.no 90663196
Oppland Sør-Fron Ola Rundsveen ola-run@frisurf.no 41426854
Oppland Torpa og omland Marte Olsen marte.olsen90@ gmail.com 46287209
Oppland Toten Per Idar Vingebakken vingeba@gmail.com 99510990
Oppland Vang Kjell Anders Haugen Elin.romyhr.haugen@ n2u.no 41331618
Oppland Vestre Slidre Yvonne Elisabeth Maria Tonnaer yvonne.tonnaer@ gmail.com 99358441
Oppland Vågå Live Langøygard live.langoygard@ innlandetfylke.no 48247388
Oppland Øyer/Tretten Astrid Helene Olstad ah-olsta@online.no 91153727
Oppland Øystre Slidre Marit Helene Bryhn-Svensen mhe-eng@online.no 90747925
Oslo/ Akershus Asker og Bærum Ketil Siqveland Jørstad ketil.jorstad@ gmail.com 97027933
Oslo/ Akershus Hurdal Arnt Olaf Rønning wironning@gmail.com 91157741
Oslo/ Akershus Nes og Sørum Trude Thorkildsen Rokvam   90478081
Oslo/ Akershus Sørkedalen Lillann Elisabeth Berger lil-e-be@online.no 91573702
Rogaland Bjerkreim Ove Helge Ommedal varpfarm@gmail.com 99081770
Rogaland Eigersund Svein Erik Ørsland s.e.orsland78@ gmail.com 91777786
Rogaland Hjelmeland Egil Ulvestad eulves@online.no 47605255
Rogaland Karmøy Jarle Haaland jhaaland@ haugnett.no 41766407
Rogaland Sandnes og Jæren Morten Oseland mortenoseland@ hotmail.com 99336271
Rogaland Strand og Forsand Trond Norland tonorlan@hotmail.com 90692674
Rogaland Tysvær og Bokn Nils Ivar Sundfør n_i-sundfoer@hotmail.com 97551784
Sogn og Fjordane Aurland Marco Neven sognebia@frisurf.no 90108484
Sogn og Fjordane Eid Rune Magnar Bruvoll rubruvo@gmail.com 57863290
Sogn og Fjordane Gloppen Eva Vigerust evigblomstrende@ gmail.com 41082533
Sogn og Fjordane Hornindal Per Øen per-oee@online.no 90054238
Sogn og Fjordane Hyllestad Brit Inger Skaar bi-skaar@online.no 90990437
Sogn og Fjordane Høyanger Jarle Martin Håland jarle.haland@ enivest.net 47859475
Sogn og Fjordane Luster Olav Harald Alme olavharald.alme@ gmail.com 91532775
Sogn og Fjordane Selje/ Vågsøy Bjørn Helgesen helgesenbjorn@ gmail.com 48044844
Sogn og Fjordane Sogndal og Leikanger Olav Nesse olane@online.no 97772828
Sogn og Fjordane Stryn Ingolf Folven if-juen@hotmail.com 48131838
Sogn og Fjordane Sunnfjord Karen Oddrun Alice Hornnes karen.hornnes@ enivest.net 48167076
Sør-Trøndelag Eidet Geir Ingebrigtsvoll geirlfc@hotmail.com 97037200
Sør-Trøndelag Fjellbonden Jens Olav Hov jensolavhov@ gmail.com 91510487
Sør-Trøndelag Nedre Gauldal Ragnhild Gjære rkiple@gmail.com 90168244
Sør-Trøndelag Oppdal Ola Krokann ola.krokann@ oppdal.com 97401459
Sør-Trøndelag Orkland Steinar Jarle Røhme steinar.rohme@ gmail.com 90163141
Sør-Trøndelag Rennebu Steinar Vatne vatne.steinar@ gmail.com 97716036
Sør-Trøndelag Røros Tore Evavold tore.evavold@ online.no 45002330
Sør-Trøndelag Tydal John Lidvar Paulsby jpaulsby@online.no 41208695
Telemark Hjartdal og Notodden Edvard Eikemo edveik20@gmail.com 94880309
Telemark Nedre Telemark Jan Phillips Olsen jan.olsen@t-fk.no 90154521
Telemark Vest- Telemark Gunnar Haugo gunnarhaugo62@ gmail.com 97578643
Troms Balsfjord Inske Fenna De Buhr inske@online.no 95862580
Troms Dyrøy Berit Nikolaisen beriniko@online.no 95879784
Troms Hålogaland Kirsten Slagstad kirsten_slagstad@ hotmail.com 91641152
Troms Lyngen Frank Valø frankhalvar@gmail.com 48056134
Troms Målselv Svein Børre Evensen sveinbev@online.no 95931171
Troms Nord-Troms Harald Arne Johannes Evanger harald.evanger@ nordtroms.net 41675651
Troms Senja Håkon Ryvoll haak_ry@live.no 93875996
Troms Tromsøysund Mats Hegg Jacobsen jacobsenpaberg@ gmail.com 97166329
Troms Øvre Salangen Stein Kenneth Sæther steinsaether@ hotmail.com 90746209
Vest-Agder Audnedal Arne Georg Nyhus Smedsland smedsland@ gmail.com 47948100
Vest-Agder Farsund Holger Rune Jansen hrunjan@gmail.com 48237512
Vest-Agder Flekkefjord Nils Jakob Drivdal nilsdrivdal@gmail.com 90165876
Vest-Agder Lindesnes og Mandal Kurt Stanley Olsen kusolsen@gmail.com 90168568
Vest-Agder Lyngdal Marit Jordal lesandne@online.no 90083531
Vest-Agder Sirdal Arne Tjørhom atjoerh@online.no 99270987
Vest-Agder Øvrebø/ Hægeland Oddvar Ingolf Helgesen   90847866
Østfold Smaalenene Leif Larsen leiflar2@online.no 90762240
Østfold Søndre Østfold Lars Morten Hagerup Ravneng lmohar@online.no 96232560
Velg ditt fylkeslag

Kontakt med sekretariat

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er nå bemannet hver mandag, onsdag og fredag innenfor kontortid kl 08-16.

Henvendelser ellers kan gjøres til:

Olaf Godli, tlf 975 46 142, olaf@smabrukarlaget.no

Kjersti Hoff, tlf 971 20 960, kjersti@smabrukarlaget.no

Vilde Haarsaker, tlf 476 68 984, vilde@smabrukarlaget.no


/share/mime/48/pdf.png Håndbok for Reko-ringen
(handbok-for-reko-ringen.pdf, 661kB)

/share/mime/48/pdf.png Årsmelding 2019-20
(arsmelding-2019-2020-siste.pdf, 2MB)

/share/mime/48/pdf.png Strategidokument til landsmøtet
(strategidokument-til-landsmotet.pdf, 110kB)

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet nr 9 - 13 nov

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Kjersti Hoff
(gjenvalgt.pdf, 407kB)

/share/mime/48/pdf.png Åse Charlotte Monsø
(lm-hilsen.pdf, 188kB)

/share/mime/48/pdf.png Strategiarbeid
(strategiarbeid.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2020
(bonde-og-smabruker-utgivelsesplan2020.pdf, 440kB)

/share/mime/48/pdf.png Møteplan NBS 2020
(moteplan-for-2020.pdf, 103kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vippsnummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as