Kjersti Hoff

Leder

Kjersti Hoff
Møsjøvegen 53
2340 Løten
Tlf: 971 20 960
E-post: kjersti@smabrukarlaget.no

Eli Berge Ness

Politisk nestleder

Eli Berge Ness 
Øyna, 
6978 Viksdalen
Tlf: 95866050
E-post: eli@smabrukarlaget.no

Ola Fiskvik

Organisatorisk nestleder

Ola Fiskvik
Auranvegen 60
7510 Skatval
ola@olafiskvik.no
Tlf: 911 42 052


Kristoffer Fodnes

Kristoffer Fodnes
Fødnesvegen 320
2900 Fagernes
Mob: 467 98 936
E-post:kristoffer@naeringstaksering.no

Sander Solheim

Sander Solheim
Sandvikevegen 601
6940 Eikefjord
Mob: 906 95 124
E-post: sandsol99@gmail.com

Ann Guro Hansen

Ann Guro Hansen
Gammelveien 60
8252 Rognan
Mob: 917 83 644

E-post: annguro@signalbox.no

Kjell Erik Brandstadmoen

Kjell Erik Brandstadmoen
Kleivavegen 111
2360 Ringebu
Mob: 901 64 900
E-post: kebrandstadmoen@gmail.com

Astrid Tove Olsen

Ordfører
Astrid Tove Olsen
Kjerringøyveien 763
8093 Kjerringøy
Mob: 952 79 775
E-post: astridtoveolsen@gmail.com

Ole Tvete Muriteigen

Varaordfører
Ole Tvete Muriteigen
Baksidevegen 763
2647 Sør-Fron
Mob: 91108725
E-post: ot@muriteigen.no

Eldar Melbøe Kyllesø

1. varamedlem til styret

Eldar Melbøe Kyllesø
Kyllesveien 61
4308 Sandnes
Epost: Eldar.kylles@gmail.com
Tlf: 454 11 131


Øvrige varamedlemmer til styret

2. Vegard Vigdenes
Vigdenesvegen 111
7520 Hegra
Mob: 958 04 595
E-post: vegard@vigdenes.com

3. Irene Dalland 
Dallandsvegen 50
5680 Tysnes 
Mob: 95049131
E-post: irene@dallandgard.no

4. Hanne Guåker
Nesvegen 753
2353 Stavsjø
Mob: 47017703
Epost: hanne@guaker.no

5. Ståle Støen
Lillekroken 57
2580 Folldal
Epost: sstoeen@online.no
Tlf: 62 49 00 23
Mob: 957 57 525
 

 

________________________________________

Velg ditt fylkeslag

Jordbruksforhandlingene 2022

Les mer om jordbruksoppgjøret og last ned studieheftet til årets forhandlinger.

Jordbruksforhandlingene 2022 - les hele saken

/share/mime/48/pdf.png Studiehefte 2022
(studiehefte-jf2022.v2.pdf, 3MB)

Kontakt med sekretariat

Tlf sentralbord: 22 00 59 10

E-post:
medlem@smabrukarlaget.no  post@smabrukarlaget.no

 

/share/mime/48/pdf.png Årsmelding 2020-21
(arsmelding-2020-2021-korrekt-lav-opplosning.pdf, 3MB)

/share/mime/48/pdf.png Årsmelding 2019-20
(arsmelding-2019-2020-siste.pdf, 2MB)

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2021
(bs_medieplan_2021.pdf, 304kB)

/share/mime/48/pdf.png Utgivelsesplan Bonde og Småbruker 2022
(bs_medieplan_2022.pdf, 145kB)

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker nr.8/21
(bonde-og-smabruker-nr.8-lav-opplosning.pdf, 16MB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vippsnummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as