Oppland Bonde- og Småbrukarlag

Lokallag

Lesja-Dovre
Odd Gråberg - 96227525
ograabe@online.no
 
Skjåk
Espen Bjørnstad - 90607146
esbbjoer@online.no
 
Lom
Oda Evy Øyen - 91740191
oda.evy.oyen@gmail.com
 
Vågå
Live Langøygard - 48247388
live.langoygard@innlandetfylke.no
 
Nord-Fron
Ole Petter Berget - 45251529
o-p-be@frisurf.no
 
Sør-Fron 
Ola Rundsveen - 41426854
ola-run@frisurf.no
 
Ringebu-Fåvang
Thomas Ødegård - 99631918
tho.o@online.no
 
Øyer-Tretten
Astrid Olstad - 91153727
ah-olsta@online.no
 
Gausdal
Trond Klaape - 41213168
tk@smabrukarlaget.no
 
Fåberg
Bjørn Rønning - 90811753     
bjoe-ro@online.no
 
Biri og Vardal
Randi Hasvoldseter - 99621092
r-hasvo@frisurf.no
 
Toten 
Per Idar Vingebakken - 99510990
vingeba@gmail.com
 
Hadeland
Kristin Madsen - 95072558
kristma@online.no
 
Søndre Land 
Inger Lise Sveum Aasbekken - 90663196
lisve@online.no
 
Torpa og Omland
Marte Olsen - 46287209        
marte.olsen90@gmail.com
 
Etnedal
Nils Arne Sveen - 90171300
nasveen@live.no
 
Nord-Aurdal
Tom Myrheim - 99792997
tom.myrheim@n2u.no
 
Øystre Slidre
Marit H. Bryhn-Svensen - 90747925
mhe-eng@online.no
 
Vestre Slidre
Yvonne Tonnaer Christensen - 99358441
yvonne.tonnaer@gmail.com
 
Vang
Kjell Anders Haugen - 41331618
elin.romyhr.haugen@n2u.no
 
Hedalen 
Torunn Hagen Bolstad - 91195440
torunnhb@hotmail.com
 

Velg ditt fylkeslag

Kontakt med sekretariat

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er uten daglig bemanning slik situasjonen er.

For henvendelser som gjelder medlemskap/medlemsregisteret; ring medlemssekretær Cathrine Engelstad, tlf 904 13 376, e-post medlem@smabrukarlaget.no på dagtid.

Ellers, kontakt: 

Kjersti Hoff, tlf 971 20 960, kjersti@smabrukarlaget.no

Olaf Godli, tlf 975 46 142, olaf@smabrukarlaget.no

John P Løvstad, tlf 450 25 212, john.petter@smabrukarlaget.no

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Foran jordbruksforhandlingene 2020
(foran-jordbruksforhandlingene-2020.pdf, 848kB)

/share/mime/48/pdf.png Klimakur
(klimakur-medl.avis.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Vilde Haarsaker
(vildehaarsaker-ny-ass-gen-sekr.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Ole Jacob Christensen kronikk
(o-j-christensen-kronikk.pdf, 107kB)

/share/mime/48/pdf.png Medlemsverving
(medlemsverving.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2020
(bs-plan-2020.pdf, 402kB)

/share/mime/48/pdf.png Studieheftet 2020 – Foran jordbruksforhandlingene
(studieheftet-2020.pdf, 817kB)

/share/mime/48/pdf.png Møteplan NBS 2020
(moteplan-for-2020.pdf, 103kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vipps nummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as