Oppland Bonde- og Småbrukarlag

Lokallag

Lesja-Dovre
Odd Gråberg - 96227525
ograabe@online.no
 
Skjåk
Espen Bjørnstad - 90607146
esbbjoer@online.no
 
Lom
Oda Evy Øyen - 91740191
oda.evy.oyen@gmail.com
 
Vågå
Live Langøygard - 48247388
live.langoygard@innlandetfylke.no
 
Nord-Fron
Ole Petter Berget - 45251529
o-p-be@frisurf.no
 
Sør-Fron 
Ola Rundsveen - 41426854
ola-run@frisurf.no
 
Ringebu-Fåvang
Thomas Ødegård - 99631918
tho.o@online.no
 
Øyer-Tretten
Astrid Olstad - 91153727
ah-olsta@online.no
 
Gausdal
Trond Klaape - 41213168
tk@smabrukarlaget.no
 
Fåberg
Bjørn Rønning - 90811753     
bjoe-ro@online.no
 
Biri og Vardal
Randi Hasvoldseter - 99621092
r-hasvo@frisurf.no
 
Toten 
Per Idar Vingebakken - 99510990
vingeba@gmail.com
 
Hadeland
Kristin Madsen - 95072558
kristma@online.no
 
Søndre Land 
Inger Lise Sveum Aasbekken - 90663196
lisve@online.no
 
Torpa og Omland
Marte Olsen - 46287209        
marte.olsen90@gmail.com
 
Etnedal
Nils Arne Sveen - 90171300
nasveen@live.no
 
Nord-Aurdal
Tom Myrheim - 99792997
tom.myrheim@n2u.no
 
Øystre Slidre
Marit H. Bryhn-Svensen - 90747925
mhe-eng@online.no
 
Vestre Slidre
Yvonne Tonnaer Christensen - 99358441
yvonne.tonnaer@gmail.com
 
Vang
Kjell Anders Haugen - 41331618
elin.romyhr.haugen@n2u.no
 
Hedalen 
Torunn Hagen Bolstad - 91195440
torunnhb@hotmail.com
 

Velg ditt fylkeslag

PÅMELDING TIL LANDSMØTET VIA TEAMS 31. OKTOBER. TRYKK HER!

Kontakt med sekretariat

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er nå daglig bemannet.

Dersom det ikke lykkes å komme igjennom til kontoret, kontakt: 

Olaf Godli, tlf 975 46 142, olaf@smabrukarlaget.no

Vilde Haarsaker, tlf 476 68 984, vilde@smabrukarlaget.no

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet nr 5 - 2020

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Anna Blix kronikk
(anna-blix-kronikk.pdf, 113kB)

/share/mime/48/pdf.png Strategiarbeid
(strategiarbeid.pdf, 1MB)

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2020
(bonde-og-smabruker-utgivelsesplan2020.pdf, 440kB)

/share/mime/48/pdf.png Møteplan NBS 2020
(moteplan-for-2020.pdf, 103kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vippsnummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as