Oppland Bonde- og Småbrukarlag

Lokallag

Lesja-Dovre
Odd Gråberg - 96227525
ograabe@online.no
 
Skjåk
Espen Bjørnstad - 90607146
esbbjoer@online.no
 
Lom
Oda Evy Øyen - 91740191
oda.evy.oyen@gmail.com
 
Vågå
Live Langøygard - 48247388
live.langoygard@innlandetfylke.no
 
Nord-Fron
Ole Petter Berget - 45251529
o-p-be@frisurf.no
 
Sør-Fron 
Ola Rundsveen - 41426854
ola-run@frisurf.no
 
Ringebu-Fåvang
Thomas Ødegård - 99631918
tho.o@online.no
 
Øyer-Tretten
Eirik R. Nordlien - 95257309
rybakken@hotmail.com
 
Gausdal
Trond Klaape - 41213168
tk@smabrukarlaget.no
 
Fåberg
Bjørn Rønning - 90811753     
bjoe-ro@online.no
 
Biri og Vardal
Randi Hasvoldseter - 99621092
r-hasvo@frisurf.no
 
Toten 
Per Idar Vingebakken - 99510990
vingeba@gmail.com
 
Hadeland
Kristin Madsen - 95072558
kristma@online.no
 
Søndre Land 
Inger Lise Sveum Aasbekken - 90663196
lisve@online.no
 
Torpa og Omland
Marte Olsen - 46287209        
marte.olsen90@gmail.com
 
Etnedal
Nils Arne Sveen - 90171300
nasveen@live.no
 
Nord-Aurdal
Tom Myrheim - 99792997
tom.myrheim@n2u.no
 
Øystre Slidre
Marit H. Bryhn-Svensen - 90747925
mhe-eng@online.no
 
Vestre Slidre
Yvonne Tonnaer Christensen - 99358441
yvonne.tonnaer@gmail.com
 
Vang
Kjell Anders Haugen - 41331618
elin.romyhr.haugen@n2u.no
 
Hedalen 
Torunn Hagen Bolstad - 91195440
torunnhb@hotmail.com
 

Velg ditt fylkeslag

Kontakt med sekretariat

Tlf sentralbord: 22 00 59 10
E-post: medlem@smabrukarlaget.no  post@smabrukarlaget.no

Kontoret  til Norsk Bonde- og Småbrukarlag er nå bemannet hver mandag, onsdag og fredag innenfor kontortid kl 08-16.

Henvendelser ellers kan gjøres til:

Anders Nordstad, tlf 482 04 755, anders@smabrukarlaget.no

Kjersti Hoff, tlf 971 20 960, kjersti@smabrukarlaget.no

Vilde Haarsaker, tlf 476 68 984, vilde@smabrukarlaget.no


/share/mime/48/pdf.png Studieheftet 2021
(studieheftet-2021.pdf, 647kB)

/share/mime/48/pdf.png Håndbok for Reko-ringen
(handbok-for-reko-ringen.pdf, 661kB)

/share/mime/48/pdf.png Årsmelding 2019-20
(arsmelding-2019-2020-siste.pdf, 2MB)

/share/mime/48/pdf.png Strategidokument til landsmøtet
(strategidokument-til-landsmotet.pdf, 110kB)

Artikler fra siste utgave av medlemsbladet

Bonde og Småbruker logo

/share/mime/48/pdf.png Bonde og Småbruker utgivelsesplan 2021
(bonde-og-smabruker-utgivelsesplan-2021.pdf, 756kB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41, 0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970167943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Vippsnummer: 55 89 91

    Utviklet av Imaker as