Ansatte

Lurer du på noe? Her finner du en oversikt over ansatte i Norsk Bonde- og Småbrukarlag.

Sekretariatet i Norsk Bonde- og Småbrukarlag har ansvar for den daglige driften i organisasjonen. Konstituert generalsekretær er leder for sekretariatet og bindeledd mellom sekretariatet og styret. 

Generelle henvendelser sendes til post@smabrukarlaget.no. Henvendelser til fylkeslag i Norsk Bonde- og Småbrukarlag kan rettes til fylkessekretær. Kontaktinformasjon til landsstyret finner du her.

 

 

Vilde Haarsaker
Konstituert generalsekretær

Mobil: 47 66 89 84
vilde@smabrukarlaget.no

 

 

Nora May Engeseth
Kommunikasjonsansvarlig
Driftsansvarlig Bonde og Småbruker 

Mobil: 41 08 87 85
nora@smabrukarlaget.no

 

Runa Tunheim
Kommunikasjonsrådgiver 

runa@smabrukarlaget.no

 

 

 

Johan Warlo
Rådgiver

Mobil: 90 08 94 33
johan@smabrukarlaget.no

 

Romelia Brataker
Økonomikonsulent

Mobil: 90 72 37 24
romelia@smabrukarlaget.no

 

Cathrine Engelstad
Medlems- og organisasjonskonsulent

Mobil: 90 41 33 76
medlem@smabrukarlaget.no

 

Lise Saga
Organisasjonsrådgiver (vikar)

lise@smabrukarlaget.no

Kristin Lia
Kontormedarbeider

Internnummer 22 00 59 10
Mobil: 92 41 43 98
post@smabrukarlaget.no 

 

 

 

Svein Løken
Rådgiver bank og forsikring (10 %)

Mobil: 90 04 28 83
sv.l@online.no

Man kl. 20:00-22:00
Fre kl. 09:00-11:00

Ole Dolmseth
Prosjektleder Slipp oss til - ungdom inn i landbruket/Gardsbruk.no

Mobil: 45 22 99 82
gardsbruk@smabrukarlaget.no

Magnus Flåten Nickelsen
Koordinator Grønt Spatak (NU)

Mobil: 94 48 17 16
magnusn@nu.no